+48 602 334 033 

Usługi i Serwis

Doradzimy

Dobierzemy urządzenie do Twoich potrzeb, zaproponujemy przydatne akcesoria dobierane indywidualnie, w przypadku potrzeby wykonamy projekt adaptacji urządzenia w docelowej lokalizacji

Zainstalujemy

Zapewnimy transport (dostawę), dokonamy instalacji sprzętu u Klienta przez autoryzowanych montażystów, przeszkolimy personel w zakresie
obsługi

Zaopiekujemy się

Pomożemy zachować sprawność Twojego sprzętu przez długie lata. Podczas całego okresu użytkowania możesz liczyć na pomoc naszego serwisu w zakresie usług serwisowych i konserwacji

Doradztwo i projekt


Mamy przyjemność obsługiwać naszych Klientów w Polsce od 1997 roku.
Z naszego doradztwa korzystają centra dystrybucyjne, super- i hiper-markety, zakłady produkcyjne w różnych branżach przemysłowych, firmy recyklingowe, gminy i jednostki budżetowe, również małe i średnie firmy, których potrzebą jest prawidłowa gospodarka odpadami segregowanymi.

Lata doświadczeń w realizacji różnego typu instalacji oraz nasza adaptacja do zmieniających się trendów rynkowych pozwala nam swobodnie doradzać naszym Klientom optymalne rozwiązania w zależności od ich indywidualnych potrzeb.

Przy zakupie automatycznych belownic kanałowych dostarczamy również projekt instalacji wykonany na postawie potrzeb Klienta i naszych pomiarów podczas wizji lokalnych na etapie uzgodnień technicznych.

Instalacja


Zamówione urządzenia dostarczamy do lokalizacji docelowej,
zajmujemy się wynajmem dźwigów i rozładunkiem, instalacją, montażem,
wykonaniem prób testowych.

Szkolimy personel w zakresie optymalnej pracy urządzenia i razem z
przyszłymi obsługującymi wykonujemy wspólnie kilka pierwszych bel. W
późniejszym czasie, w trakcie użytkowania urządzenia, szkolenia możemy
powtarzać jeśli zajdzie taka potrzeba.

Po zakończeniu montażu i testów dbamy o pozostawienie czystego zaplecza i w zgodności z przepisami przeciwpożarowymi.

Serwis i konserwacja


Nasze doświadczenie potwierdza, że poprawne użytkowanie i regularna konserwacja urządzeń zapewnia im sprawność i optymalne, kontrolowane zużycie. Nasi Klienci mogą liczyć na naszą pomoc zarówno w kwestii regularnych konserwacji jak i bieżących usług serwisowych.

Nasi serwisanci, przeszkoleni w fabryce produkcyjnej wiele lat temu, zawsze znajdują rozwiązania na wszelkie potencjalne trudności spowodowane różnymi czynnikami i dotyczy to wszystkich modeli urządzeń, w które z biegiem lat zaopatrzyli się nasi Klienci na rynku polskim.

Posiadamy bogaty magazyn zapewniający łatwy dostęp do części zamiennych różnych modeli pras i belownic, funkcjonujących w Polsce od ponad 25 lat.

Na bieżąco zaopatrujemy również naszych Klientów w materiały
eksploatacyjne, między innymi drut do wiązania bel w przypadku belownic
kanałowych i taśmy do wiązania bel dla urządzeń pionowych.